Tipy na dárky pro ženy

prosince 10, 2017


  Ahoj všichni a krásnou neděli! Dneska tu máme druhou adventní neděli a Štědrý den se neúprosně blíží.                              
  Taky jste ten typ lidí, co shání dárky až na poslední chvíli? 😂 
  My rozhodně ano! Na dárky si vzpomeneme až čtrnáct dní před Štědrým dnem, a když jdeme pak do obchodů, tak už je vetšinou všechno přebrané. Proto jsme skočily dřív nakupovat, abychom vám dodaly trochu inspirace a zachránily trochu nervů.😉 Vánoce jsou svátky klidu, míru, radosti a spokojenosti. Dárky by měly být tvůrcem štěstí a vděčnosti, něco co ve vás vzbudí nadšenost. Bohužel tomu tak vždycky není právě kvůli těm dárkům. A proto jsme si dnes pro vás společně připravily článek "Tipy na vánoční dárky pro ženy". Tak doufámě, že se vám to bude líbit a jdeme na to.
  Jako první dárek nás napadl Foto rámeček s fotkou nebo rovnou celé Album.
Fotky by měly zobrazovat zážitky, které chcete, aby si druhá osoba navždy pamatovala, fotky, které vám připomínají časy plné radosti a úspěchu. Využijte vaše kreativní schopnosti a zakomponujte do alba nebo rámečku různé společné "inside joky", vzpomínky a zažitky. Zkrátka, aby to byl dárek opravdu pro blízkého člověka.


  Druhý dárek je pro kuchty buchty a jsou to Formy či vykrajovátka na pečení, které seženete v různých prodejnách. Například i v síti prodejen Tescoma. Tento dárek by se spíše hodil dát již před Vánocemi, ale myslíme, že se obdarovaný moc zlobit nebude, když dostane roztomilé formičky a vykrajovátka trochu později.

  Třetím dárkem je Kniha, neboť v dnešní době je v módě číst knížky, což nás velice těší. A snad ještě větším hitem se stalo čtení v anglickém jazyce. Což je taky super, protože tento jazyk je v dnešní době dost vyhledávaný. 😉 Naším tipem je kniha, která je přímo stvořená na Vánoce, od Charlese Dickense A Christmas Carol. Zaujala nás taky kniha I Wrote This For You, která vypadá hodně dobře!

I Wrote This For You  Čtvrtým dárkem jsou šperky. My osobně dárky ve formě šperků milujeme a myslíme si, že spousta žen takový dárek také ocení. Pokud si můžete dovolit dražší dárek, tak vás nejspíše odkážeme na již všemi známou Pandoru. Ovšem nedávno jsme narazily na drobný náhrdelník, na kterém je hlavní motiv znamení zvěrokruhu s krystalem. Přijde nám to poměrně osobní a originalní. Jistě se tady koukněte.

  Pátým dárkem je kosmetika. Nás baví vyrábět různé balíčky od Balei, ale i jiných značek a různě to kombinovat. Třeba balíček tělové kosmetiky (sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce a balzám na rty- vše s příchutí růží například), balíček vlasové kosmetiky (šampón, balzám, olej, kůra a třeba suchý šampón) a balíček na krásnou pleť (slupovací masky, krémy, olejíčky, masky na černé tečky). Když to pěkně zabalíte a vtipně balíček nazvete, tak se určitě neztratíte!   Šestým dárkem je diář, protože každá žena krásný a dobře zpracovaný diář v dnešní uspěchané a ustarané době ocení. Nejsme přece stroje, abychom si všechno pamatovaly! Na trhu seženete jak levné a jednoduché diáře, tak i velké, drahé a řádně propracované. Takový super střed je od holek z A Cup of Style
 SIMPLE STORIES - Carpe Diem diář: Beautiful
  Sedmým dárkem je světelný řetěz, neboť světýlka dodají pokoji styl, budete se cítit útulněji a vypadá to moc pěkně. My osobně máme po skoro celém domě rozvěšená světýlka a večer nám to dodává skvělou atmosféru. Seženete je v dnešní době všude. Na internetu, v Ikei, v Pepcu a tak dále a tak dále. 😁

  Osmým dárkem je silikonový větráček. A myslíme si, že je to tip nejen pro mladé holky. Je to sice taková blbost na léto, ale i blbost kolikrát potěší ☺. Větráček seženete v Tigru ale i kdekoliv na internetu.

  Devátým dárkem jsou papuče. Každá žena ocení pořádné papuče, hlavně když jsou teplé a roztomilé. Můžete koupit nějaké obyčejné v obchodě, nebo zainvestovat do velkých unicorních papučí.

  Desátý dárek je pro milovnice jídla a jsou to poukazy na jídlo. Skoro v každé restauraci či fastfoodu mají karty, které si můžete za nějakou částku dobít a pak využít. Je to podle nás super tip, protože tímto určitě neurazíte.

  Pokud si nevíte rady s dárkem pro muže, tak vás odkážeme na tento youtube kanál, kde na vás čekají další tipy, tak se určitě jukněte 👈. 

  Do Vánoc nás ještě čekají minimálně dva články, tak se můžete těšit. Zatím vám přejeme pohodovou předvánoční atmosféru. 🎄
                                  Blondýna a Zrzka💚


4 komentáře:

  1. Super tipy, já rozhodně patřím mezi ty, kdo kupují dárky na poslední chvíli...takže se tenhle článek fakt hodí:)
    Windy pink style

    OdpovědětVymazat
  2. Zajímavý blog, moc držím palce ať roste návštěvnost ;-) https://janinatvoriskvosty.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.