Jak si vést deník

července 28, 2017

Ahoj všichni a krásný pátek! Dneska jsem si pro vás připravila příspěvěk na téma Jak si vést deník. Tohle téma jsem si vybrala,protože sama píšu deník a chtěla jsem se s vámi podělit o to, jak si ho vedu.

1. Téma deníku: Nejprve se musíte rozhodnout jaký budete psát deník, jestli zážitkový, cestovní, tajný nebo jakýkoli jiný. Je to jen na vás, každý se zajímá o něco jiného. Nezapomeňte, že od toho co si vyberete se odvíjí celý deník. Když víte, že ráda/rád všechno sdělujete svým kamarádkám/kamarádům, tak by nemělo velkou cenu se zabývat TAJNÝM DENÍKEM.

2. Výzdoba deníku: Než do deníku začnete psát měli by jste si ho vyzdobit, nejlépe tak, aby to bylo pro vás příjemným zážitkem. Můžete ho ozdobit kytkami, fixami, citáty nebo kousky map. Existuje spoustu stránek, na kterých najdete inspiraci. Já osobně jsem se inspirovala tady, ale taky můžete to své najít tadytady a nebo se můžete inspirovat různými videi na Youtube.

3. Úložný prostor:  Je dobré si dát deník někam, kde ho ostatní hledat nebudou. Je totiž dost možné, že ho omylem najdou vaši rodiče nebo sourozenci a vaše tajemství by už nebyla tajemství.

4. Místo na psaní: Místo na psaní by mělo být pro vás příjemné, uklidňující, celkově místo, kde vás nikdo nebude rušit.Já osobně ho píšu na obrovském kamenu, vzadu na zahradě a okolo mně je všude levandule,která krásně voní a dodává mi pocit jedinečnosti a bezpečí.

5. Způsob zapisování: Do deníku nemusíte psát příliš dlouhé zápisy, někdy stačí klíčová slova nebo 1-3 věty. Samozřejmě pokud berete deník, něco jako vaši jedinečnou kamarádku, tak se můžete klidně rozepsat. Vždycky je to jen na vás kolik toho napíšete.❤

6. Doplňky: Je dobré si do deníku sem tam dát nějakou fotku, citát nebo něco co vám zážitek připomene.❤

Doufám, že se vám článek líbil, byly by jsme moc rády za odběry💕. Myslím, že tohle téma zajímá spíše mladší dívky, ale možná se najdou i starší. Byla bych ráda, aby jste mi po přečtení napsali do komentáře jestli si nějaký deník vedete a popřípadě jak dlouho.
                                                                                                                                 Vaše L. a T.❤
5 komentářů:

 1. Holky blog je super, určitě to nevzdávejte. Průběžně se vše vypiluje a budete mít super blog. Jinak malá poznámka, mě se vyplatilo umístit deník na viditelné místo, nikoho totiž nenapadne, že v deníku na stole nejsou zápisky ze školy, ale nějaký tajný věci :D haha, jinak pokud vás zajímá cestování, práce au pair a další, určitě mrkněte i ke mě!
  Blog by Alexandra

  OdpovědětVymazat
 2. Bože můj, přesně toto jsem potřebovala ^^ Deníky jsem se snažila vést strašně dlouho a žádný mi nevydržel buď jsem na něj časem zapomněla nebo se mi přestal líbit. Velice pěkně sepsaný článek a hlavně super rady:) Určitě pokračujte design blogu krásný a myslím že časem to rozjedete:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ráda vás zvu na akci, kde bude na výběr spousta zajímavých zápisníků, diářů, bločků i mnoho jiných věcí. Pokud byste o akci napsali, budu velmi ráda. Těším se na viděnou.
  https://www.facebook.com/events/560867014348639/

  OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.